o blogu


GRUPA ZAMASKOWANYCH LUDZI ATAKUJE RATUSZ [PRZECZYTAJ ARTYKUŁ]
W poprzednią noc ludzie w Nowym Jorku nie mogli spać spokojnie. Hałaśliwa grupa zamaskowanych ludzi stała pod ratuszem i krzyczała hasła przeciw obecnemu prezydentowi miasta – Alexowi Bryantowi. Nie ustalono w jakim celu i z jakim zamiarem grupa atakuje rządzącego. Bryant nie komentuje sprawy.

ZAMASKOWANI ZNÓW ATAKUJĄ! - ROZRZUCAJĄ KARTKI Z SYMBOLEM ZAPALNICZKI – TO ICH WIZYTÓWKA?
Grupa, która ostatniej środy na drzwiach ratusza pozostawiła napis "PŁACISZ ZA TO CO ROBISZ" dzisiejszego dnia rozrzuciła pod bydynkiem ulotki z symbolem białych zapalniczek wydrukowanych na papierze. Czyżby to ich znak? Czego możemy się spodziewać?

'NAZYWAMY SIĘ WHITE LIGHTERS" – GRUPA NADAL POZA KONTROLĄ POLICJI
(...) Pytanie tylko, czego oni chcą?
CZEGO CHCĄ?
CZEGO?

Celine Bryant to młoda dziewczyna, będąca córką prezydenta Nowego Jorku. Uczęszcza do elitarnej szkoły na Manhattanie, gdzie odwożona jest prywatnym samochodem ojca. Czarny Rolls-Royce Ghost codziennie pojawia się przed budynkiem, aby bezpiecznie dostarczyć dziewczynę do miejsca, w którym spędza większość czasu. Ułożona panna ma jednak jedną skazę, której nikomu nie wyjawia - nie potrafi oprzeć się potrzebie dotykania tego, co zakazane. Gdy jej ojciec staje się ofiarą terroru zorganizowanej grupy przestępczej, postanawia pomóc mu na własną rękę. Czy pomogą jej w tym bracia, których pozna - Joseph i William? Co odkryje, a co straci? Czy istnieje coś, co da jej pewność, że świat w którym żyje, to nie jedynie marne wyobrażenie, w którym została przez kogoś osadzona?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy